
Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, nowoczesnej endodoncji mikroskopowej i protetyki. Zagadnieniami tych właśnie dziedzin zajmuje się w swojej codziennej praktyce.
Z pasji do endodoncji w 2014 r. napisała i obroniła pracę naukową w ramach Curriculum Endodontycznego – wyróżnienia przyznawanego przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne, którego jest członkiem.
Absolwentka studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna.
Uśmiech i zadowolenie pacjentów z pięknie wykonanej pracy są dla niej najlepszą nagrodą, dużą satysfakcją i przede wszystkim mobilizacją do stawiania sobie jeszcze wyżej poprzeczek.