o nas
Poznaj nasz zespół

Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, nowoczesnej endodoncji mikroskopowej i protetyki. Zagadnieniami tych właśnie dziedzin zajmuje się w swojej codziennej praktyce.
Z pasji do endodoncji w 2014 r. napisała i obroniła pracę naukową w ramach Curriculum Endodontycznego – wyróżnienia przyznawanego przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne, którego jest członkiem.
Absolwentka studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna.
Uśmiech i zadowolenie pacjentów z pięknie wykonanej pracy są dla niej najlepszą nagrodą, dużą satysfakcją i przede wszystkim mobilizacją do stawiania sobie jeszcze wyżej poprzeczek.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła GWSH na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy”. Pasjonatka szeroko pojętej stomatologii estetycznej – połączenia stomatologii naprawczej i odtwórczej wraz z zabiegami medycyny estetycznej.
Piękny i naturalny uśmiech pacjenta to cel jaki zawsze stara się osiągnąć.
Liczne kursy, szkolenia i kongresy w kraju i za granicą umożliwiają jej wykonywanie coraz nowszych i bardziej zaawansowanych procedur.
Członkini PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne) i ESE (Europejskie Towarzystwo Endodontyczne).
Wykonuje zaawansowane i wysoko estetyczne prace protetyczne, protetyczno-implantologiczne, leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także odbudowy estetyczne zębów z zakresu stomatologii estetycznej.

Pacjentów obejmuje kompleksową opieką z zakresu periodontologii i ortodoncji.
Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu (Czechy).
Stosuje zaawansowane systemy samoligaturujące oraz nowoczesne rozwiązania w ortodoncji, takie jak Invisalign, który maksymalizuje komfort Pacjenta i znacznie przyśpiesza proces leczenia wad zgryzu. Przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu plastyki tkanek miękkich i twardych wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku.
Kwalifikacje zawodowe stale podnosi poprzez udział w specjalistycznych kurasach i szkoleniach z zakresu ortodoncji i chorób przyzębia.

SPECJALISTA CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ
Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog, lekarz oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu.
Pełni również funkcję starszego asystenta oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
Absolwent szkoły chirurgii jamy ustnej oraz implantologii – “Oral Surgery Academy”.
Od wielu lat zajmuje się zaawansowaną chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. W swojej pracy wykorzystuje technologię 3D.
Zainteresowania zawodowe to: chirurgia stomatologiczna, implantologia, regeneracja kostna przedprotetyczna, chirurgia plastyczna twarzy, chirurgia urazowa części twarzowej czaszki oraz onkologia głowy i szyi.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Członek European Association of Cranio Maxillofacial Surgery.

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
Ukończyła studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, jest również dyplomowaną higienistką stomatologiczną.
Swoje umiejętności stale rozwija poprzez uczestnictwo w szkoleniach, może poszczycić się zdobyciem wielu certyfikatów.
Płynny przebieg pracy w Klinice to również jej zasługa, ponieważ dzięki sprawnej organizacji i profesjonalnej koordynacji każdy, bez wyjątku, czuje się tu zaopiekowany i doceniony. Z wielką charyzmą i zmysłem kreuje wizerunek Kliniki w mediach.

Ania rozpoczęła swoją przygodę ze stomatologią w 2015 r. Rok później ukończyła jedną z prestiżowych wrocławskich szkół policealnych zdobywając tytuł dyplomowanej asystentki stomatologicznej.
W swojej pracy wyróżnia się ogromnym poczuciem estetyki i ciągłym dążeniem do perfekcji.
Fantastyczna organizatorka pracy i pedantka. Wnikliwa i precyzyjna w działaniu – nawet najmniejsze niedociągnięcie nie jest w stanie jej umknąć.
Pasjonatka chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Jak sama podkreśla możliwość asystowania przy tego typu zabiegach przynosi jej wiele satysfakcji i zawodowego spełnienia.

Agnieszka, nasza recepcjonistka, z niezwykłą starannością dba o komfort pacjentów czekających na wizytę. Jej precyzja i zamiłowanie do porządku sprawiają, że poczekalnia zawsze jest przyjaznym miejscem. Doskonale rozumie, jak ważne jest, aby pacjenci czuli się swobodnie i spokojnie, dlatego dokłada wszelkich starań, aby zapewnić im najlepsze warunki. Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego, Agnieszka z łatwością komunikuje się z zagranicznymi pacjentami, co dodatkowo podnosi jakość obsługi w naszej placówce. Na koniec dnia największą satysfakcję daje jej zadowolenie pacjentów.