o nas

Poznaj nasz zespół

Marta Czaplińska
Marta Czaplińska
LEKARZ DENTYSTA

Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, nowoczesnej endodoncji mikroskopowej i protetyki. Zagadnieniami tych właśnie dziedzin zajmuje się w swojej codziennej praktyce.

Z pasji do endodoncji w 2014 r. napisała i obroniła pracę naukową w ramach Curriculum Endodontycznego – wyróżnienia przyznawanego przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne, którego jest członkiem.

Absolwentka studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna.

Uśmiech i zadowolenie pacjentów z pięknie wykonanej pracy są dla niej najlepszą nagrodą, dużą satysfakcją i przede wszystkim mobilizacją do stawiania sobie jeszcze wyżej poprzeczek.

Joanna Dziok
Joanna Dziok
LEKARZ DENTYSTA

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła GWSH na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy”. Pasjonatka szeroko pojętej stomatologii estetycznej – połączenia stomatologii naprawczej i odtwórczej wraz z zabiegami medycyny estetycznej.

Piękny i naturalny uśmiech pacjenta to cel jaki zawsze stara się osiągnąć.

Liczne kursy, szkolenia i kongresy w kraju i za granicą umożliwiają jej wykonywanie coraz nowszych i bardziej zaawansowanych procedur.

Członkini PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne) i ESE (Europejskie Towarzystwo Endodontyczne).

Wykonuje zaawansowane i wysoko estetyczne prace protetyczne, protetyczno-implantologiczne, leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także odbudowy estetyczne zębów z zakresu stomatologii estetycznej.

Julia Nosow
Julia Nosow
LEKARZ DENTYSTA

Pacjentów obejmuje kompleksową opieką z zakresu periodontologii i ortodoncji.
Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu (Czechy).

Stosuje zaawansowane systemy samoligaturujące oraz nowoczesne rozwiązania w ortodoncji, takie jak Invisalign, który maksymalizuje komfort Pacjenta i znacznie przyśpiesza proces leczenia wad zgryzu. Przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu plastyki tkanek miękkich i twardych wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku.

Kwalifikacje zawodowe stale podnosi poprzez udział w specjalistycznych kurasach i szkoleniach z zakresu ortodoncji i chorób przyzębia.

Paweł Poniatowski
Paweł Poniatowski
LEKARZ DENTYSTA
SPECJALISTA CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog, lekarz oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

Pełni również funkcję starszego asystenta oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

Absolwent szkoły chirurgii jamy ustnej oraz implantologii – “Oral Surgery Academy”.

Od wielu lat zajmuje się zaawansowaną chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. W swojej pracy wykorzystuje technologię 3D.

Zainteresowania zawodowe to: chirurgia stomatologiczna, implantologia, regeneracja kostna przedprotetyczna, chirurgia plastyczna twarzy, chirurgia urazowa części twarzowej czaszki oraz onkologia głowy i szyi.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Członek European Association of Cranio Maxillofacial Surgery.

Katarzyna_Borucka2_www
Katarzyna Borucka
LEKARZ DENTYSTA

Lekarz stomatolog Katarzyna Borucka w 2011 roku ukończyła studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Wiedzę poszerzała podczas licznych praktyk, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech w Centro Dentistico Associato prof. Giampaolo Caruso w Cagliari. Swoje umiejętności stale udoskonala biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu stomatologii estetycznej i protetyki.

Szczególnie interesuje się anatomiczną i estetyczną odbudową zębów, wykorzystując techniki cyfrowego projektowania uśmiechu. Udziela się również w Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej, jako kierownik naukowy wykładów o tematyce ogólnolekarskiej.

Patrycja_Nowak_na_www
Patrycja Nowak
LEKARZ DENTYSTA

Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Zawodowo interesuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią estetyczną oraz chirurgią. To właśnie w tych dziedzinach stale poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności.

Przyjmuje również najmłodszych pacjentów.

Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjenta po zakończonej wizycie.

Joanna Smaga
Joanna Smaga
KOORDYNATOR MEDYCZNY
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Ukończyła studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, jest również dyplomowaną higienistką stomatologiczną.

Swoje umiejętności stale rozwija poprzez uczestnictwo w szkoleniach, może poszczycić się zdobyciem wielu certyfikatów.

Płynny przebieg pracy w Klinice to również jej zasługa, ponieważ dzięki sprawnej organizacji i profesjonalnej koordynacji każdy, bez wyjątku, czuje się tu zaopiekowany i doceniony. Z wielką charyzmą i zmysłem kreuje wizerunek Kliniki w mediach.

Anna Stachera
Anna Stachera
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Ania rozpoczęła swoją przygodę ze stomatologią w 2015 r. Rok później ukończyła jedną z prestiżowych wrocławskich szkół policealnych zdobywając tytuł dyplomowanej asystentki stomatologicznej.

W swojej pracy wyróżnia się ogromnym poczuciem estetyki i ciągłym dążeniem do perfekcji.

Fantastyczna organizatorka pracy i pedantka. Wnikliwa i precyzyjna w działaniu – nawet najmniejsze niedociągnięcie nie jest w stanie jej umknąć.

Pasjonatka chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Jak sama podkreśla możliwość asystowania przy tego typu zabiegach przynosi jej wiele satysfakcji i zawodowego spełnienia.

Anna_Bacik_www1
Anna Wieloch
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Ania jest dyplomowaną asystentką i higienistką stomatologiczną.

W zawodzie asystentki stomatologicznej pracuje od 2016 roku, a od 2020 roku specjalizuje się w zawodzie higienistki stomatologicznej.

Jest pozytywną i otwartą osobą dbającą o wzorowy porządek w gabinecie stomatologicznym. Z wielkim zaangażowaniem wspiera lekarzy przy zabiegach stomatologicznych, szczególnie podczas protetyki, endodoncji i stomatologii estetycznej.

Wykonuje także zabiegi z zakresu profilaktyki, tj. skaling, piaskowanie, polishing, fluoryzację oraz wybielanie zębów.

Zadowolenie pacjentów z wykonywanych zabiegów i nieustanne dbanie o ich edukację związaną z prawidłową higieną jamy ustnej są dla niej naczelną dewizą.

Barbara_Jurkiewicz_www
Barbara Karimow
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Dolnośląska Szkoła Medyczna była miejscem, gdzie Basia przez 3 lata doskonaliła swoje umiejętności jako przyszły technik dentystyczny.

Doświadczenie, jakie zdobyła podczas pracy w laboratorium uzupełnień protetycznych, było dla niej satysfakcjonujące, lecz zdecydowała się poszerzyć swoje horyzonty i w 2022 roku uzyskała tytuł asystentki stomatologicznej.

Basia jest osobą ambitną, więc jej nieodzownym atrybutem jest ciągłe poszerzanie wiedzy, która jest wartością dodaną podczas pracy z pacjentem.

Emanuela_Mróz www
Emanuela Mróz
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, która od 2014 roku z zaangażowaniem asystuje lekarzom dentystom w każdej dziedzinie stomatologii.

Jako technik sterylizacji medycznej swoją precyzję, dokładność i szczegółowość również wykorzystuje dbając o każdy etap czyszczenia narzędzi stomatologicznych.

W codziennej praktyce wykazuje się empatią i pomaga pacjentom zredukować stres związany z wizytą w gabinecie stomatologicznym. W swojej pracy najbardziej satysfakcjonują ją metamorfozy pacjentów oraz chirurgia stomatologiczna.