o nas

Poznaj nasz zespół

Marta Czaplińska

Lekarz dentysta

Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, nowoczesnej endodoncji mikroskopowej i protetyki. Zagadnieniami tych właśnie dziedzin zajmuje się w swojej codziennej praktyce.

Z pasji do endodoncji w 2014 r. napisała i obroniła pracę naukową w ramach Curriculum Endodontycznego – wyróżnienia przyznawanego przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne, którego jest członkiem.

Absolwentka studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna.

Uśmiech i zadowolenie pacjentów z pięknie wykonanej pracy są dla niej najlepszą nagrodą, dużą satysfakcją i przede wszystkim mobilizacją do stawiania sobie jeszcze wyżej poprzeczek.

Joanna Dziok

Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła GWSH na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy”. Pasjonatka szeroko pojętej stomatologii estetycznej – połączenia stomatologii naprawczej i odtwórczej wraz z zabiegami medycyny estetycznej.

Piękny i naturalny uśmiech pacjenta to cel jaki zawsze stara się osiągnąć.

Liczne kursy, szkolenia i kongresy w kraju i za granicą umożliwiają jej wykonywanie coraz nowszych i bardziej zaawansowanych procedur.

Członkini PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne) i ESE (Europejskie Towarzystwo Endodontyczne).

Wykonuje zaawansowane i wysoko estetyczne prace protetyczne, protetyczno-implantologiczne, leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także odbudowy estetyczne zębów z zakresu stomatologii estetycznej.

Kinga Natonek

Lekarz dentysta

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą.
Szczególny nacisk kładzie na dobry kontakt z pacjentem i stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania w gabinecie stomatologicznym.

Na początku wizyty stara się jasno i zrozumiale przedstawić plan leczenia oraz każdej wykonywanej procedury. Podczas zabiegu utrzymuje stały kontakt z pacjentem, ponieważ zależy jej by pacjent w trakcie wizyty czuł się komfortowo pod każdym względem.

Swoje kwalifikacje i umiejętności stale podnosi poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach praktycznych.
Aktualnie w trakcie szkolenia z dziedziny endodoncji, kurs organizowany przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne.

Zainteresowania zawodowe: stomatologia estetyczna, nowoczesna endodoncja mikroskopowa oraz ortodoncja.

Julia Nosow

Lekarz dentysta

Pacjentów obejmuje kompleksową opieką z zakresu periodontologii i ortodoncji.
Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu (Czechy).

Stosuje zaawansowane systemy samoligaturujące oraz nowoczesne rozwiązania w ortodoncji, takie jak Invisalign, który maksymalizuje komfort Pacjenta i znacznie przyśpiesza proces leczenia wad zgryzu. Przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu plastyki tkanek miękkich i twardych wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku.

Kwalifikacje zawodowe stale podnosi poprzez udział w specjalistycznych kurasach i szkoleniach z zakresu ortodoncji i chorób przyzębia.

Paweł Poniatowski

Lekarz dentysta
specjalista chirurgii
szczękowo-twarzowej

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog, lekarz oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

Pełni również funkcję starszego asystenta oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

Absolwent szkoły chirurgii jamy ustnej oraz implantologii – “Oral Surgery Academy”.

Od wielu lat zajmuje się zaawansowaną chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. W swojej pracy wykorzystuje technologię 3D.

Zainteresowania zawodowe to: chirurgia stomatologiczna, implantologia, regeneracja kostna przedprotetyczna, chirurgia plastyczna twarzy, chirurgia urazowa części twarzowej czaszki oraz onkologia głowy i szyi.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Członek European Association of Cranio Maxillofacial Surgery.

Joanna Smaga

koordynator medyczny
higienistka stomatologiczna

Ukończyła studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, jest również dyplomowaną higienistką stomatologiczną.

Swoje umiejętności stale rozwija poprzez uczestnictwo w szkoleniach, może poszczycić się zdobyciem wielu certyfikatów.

Płynny przebieg pracy w Klinice to również jej zasługa, ponieważ dzięki sprawnej organizacji i profesjonalnej koordynacji każdy, bez wyjątku, czuje się tu zaopiekowany i doceniony.

Z wielką charyzmą i zmysłem kreuje wizerunek Kliniki w mediach.

Angela Chudzik

higienistka stomatologiczna

Ukończyła studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, uzyskując tytuł magistra biologii. Odbyła również kurs pedagogiczny przygotowujący do pracy nauczyciela.

W 2015 roku wkroczyła na ścieżkę zawodową w branży stomatologicznej.
Ukończyła kierunki ściśle związane ze stomatologią: asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, technik sterylizacji medycznej.

W naszej klinice jako dyplomowana higienistka stomatologiczna zajmuje się profesjonalną higienizacją i profilaktyką stomatologiczną.
Samodzielnie wykonuje zabiegi: skaling, piaskowanie, polishing, fluoryzacja, wybielanie. Dba o jakość wykonanych zabiegów i komfort pacjenta.
Wspiera nasz zespół, rownież w charakterze asystentki stomatologicznej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje. Nowości zaczerpnięte na kursach i szkoleniach wdraża
w praktykę pracy z pacjentem.

Na codzień spełnia się również jako nauczyciel. Łącząc obie pasje, prowadzi przedmioty zawodowe
na kierunkach asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna w jednej ze szkół policealnych
we Wrocławiu.

Anna Stachera

Asystentka stomatologiczna

Ania rozpoczęła swoją przygodę ze stomatologią w 2015 r. Rok później ukończyła jedną z prestiżowych wrocławskich szkół policealnych zdobywając tytuł dyplomowanej asystentki stomatologicznej.

W swojej pracy wyróżnia się ogromnym poczuciem estetyki i ciągłym dążeniem do perfekcji.

Fantastyczna organizatorka pracy i pedantka. Wnikliwa i precyzyjna w działaniu – nawet najmniejsze niedociągnięcie nie jest w stanie jej umknąć.

Pasjonatka chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Jak sama podkreśla możliwość asystowania przy tego typu zabiegach przynosi jej wiele satysfakcji i zawodowego spełnienia.

Andżelika Joks

Asystentka stomatologiczna

Medyczną szkołę policealną skończyła z wyróżnieniem zdobywając tytuł dyplomowanej asystentki stomatologicznej.
Ponadto jest studentką czwartego roku prawa na jednej z prestiżowych uczelni wyższych we Wrocławiu.

Zastosowanie odontologii w praktyce kryminalistycznej nieoczekiwanie zapoczątkowało jej zamiłowanie do stomatologii, a w szczególności do chirurgii, która jest jej największą pasją.

Będąc osobą niezwykle ambitną, pilną i zmotywowaną, na pierwszym miejscu stawia swój rozwój zawodowy.

Wzorowa organizacja pracy, a także kultura pracy jest tym, co ceni ponad wszystko.
Dlatego też powierzone jej zadania wykonuje ze szczególną starannością hołdując przekonaniu, że każdy etap przygotowania gabinetu do pracy oraz nieustanna opieka nad pacjentem podczas trwania zabiegu, wpływa znacząco na jego komfort i zadowolenie.

Róża Stanson

Asystentka stomatologiczna

Róża swoją przyszłość wiąże ze stomatologią. Praca w gabinecie jest idealnym dopełnieniem wiedzy zdobywanej podczas studiów na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Każda dziedzina stomatologii jest dla niej niezwykle ciekawa, dlatego możliwość obserwacji lekarzy podczas pracy jest okazją do odkrycia własnej drogi.

Podczas studiów w szczególności pasjonująca była dla niej ortodoncja oraz chirurgia.

W wolnym czasie uwielbia planować podróże, zwiedzać i odkrywać nowe miejsca.

Patrycja Nowak

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Obecnie w trakcie stażu podyplomowego.

Asystowanie lekarzom podczas zabiegów jest dla Patrycji formą poszerzenia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas studiów.

Pasjonatka stomatologii. Podczas studiów jej serce skradły ortodoncja oraz stomatologia zachowawcza i estetyczna.

Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjenta po zakończonej wizycie.