
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła GWSH na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy”. Pasjonatka szeroko pojętej stomatologii estetycznej – połączenia stomatologii naprawczej i odtwórczej wraz z zabiegami medycyny estetycznej.
Piękny i naturalny uśmiech pacjenta to cel jaki zawsze stara się osiągnąć.
Liczne kursy, szkolenia i kongresy w kraju i za granicą umożliwiają jej wykonywanie coraz nowszych i bardziej zaawansowanych procedur.
Członkini PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne) i ESE (Europejskie Towarzystwo Endodontyczne).
Wykonuje zaawansowane i wysoko estetyczne prace protetyczne, protetyczno-implantologiczne, leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także odbudowy estetyczne zębów z zakresu stomatologii estetycznej.